Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe Gadżety reklamowe

Wypróbowane sposoby zamawiania gadżetów

Gadżety reklamowe

Zwykły mail często nie wystarcza, aby otrzymać od firmy jakiekolwiek gadżety. Bierze się to stąd, że duże firmy mają swoich ludzi do strategii marketingowej i pojedyncze zgłoszenia zwyczajnie ignorują. Z kolei niewielkie przedsiębiorstwa w takie rzeczy jak wysyłanie gadżetów bawią się niechętnie. W związku z tym, trzeba trochę pokombinować i sprawić, aby nasza prośba została rozpatrzona z troszkę innej strony.

Otóż kluczem do sukcesu jest napisanie maila, w którym będziemy…lać wodę. Najlepsze rozwiązanie to podanie się za niewielką firmę reklamową, która jest rzekomo zainteresowana współpracą. Oczywiście najpierw chcemy przetestować jakość oferowanych produktów, czyli grzecznie prosimy o ich przesłanie. Jest to co prawda zwykłe oszustwo, ale cóż…cel uświęca środki. Należy tylko pamiętać o podanie adresu i podpisaniu się bo bez tego nie zostaniemy potraktowani poważnie.

Można także spróbować napisać w mailu, że firma jest wspaniała, a jej produkty cudowne, co powinno pozytywnie ją do nas nastawić. Sposoby to nie są gwarancją na otrzymanie gadżetów, ale zwiększają szanse powodzenia.

 

Gadżety reklamowe