Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe Gadżety reklamowe

Internetowa baza gadżetów

Gadżety reklamowe

Przeszukiwanie for internetowych w celu poszukiwania firm, które mogą przysłać nam jakieś gadżety, jest zajęciem monotonnym. Ktoś wpadł więc na pomysł, aby wszystkie informacje o możliwości otrzymania darmowych gadżetów, umieścić w jednym miejscu.

Tak powstała strona www.free.amciu.com. Jest to istniejąca od dwóch lat swoista baza informacji dla wszystkich, którzy chcą otrzymać jakieś produkty całkowicie za darmo. O popularności strony oraz o jakości przechowywanych tam informacji świadczy fakt, że posiada ona ponad 30 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, którymi są osoby „zafascynowane” gadżetami.

Co dokładnie znajdziemy na stronie? Otóż znajduje się tam około 11 tysięcy adresów, do stron, na których możemy zamówić różne gadżety. Są nimi artykuły reklamowe, próbki perfum, katalogi, autografy (!) i inne rzeczy. Oprócz samych linków, znajdziemy tutaj również gotowe teksty do wklejenia w maila, z prośbą o gadżety. Ma do niebagatelne znaczenie, bo baza zawiera także zagraniczne firmy. Jeśli więc szukasz gadżetów, koniecznie musisz zajrzeć na tą stronę.

 

Gadżety reklamowe