Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe Gadżety reklamowe

Podział gadżetów

Gadżety reklamowe

Pod pojęciem gadżet, kryje się wszystko, na czy można wykonać nadruk z nazwą czy adresem firmy, termin więc jest bardzo, ale to bardzo ogólny. Z tego względu, jeśli interesujemy się darmowymi gadżetów, mamy naprawdę ogromne pole wyboru i możemy swobodnie wybierać z setek darmowych produktów. Dzielą się one na kilka kategorii, w zależności od przeznaczenia.

Najpopularniejszymi gadżetami są artykuły reklamowe, odzież reklamowa i upominki reklamowe. Pod każdym z tym pojęć znowu kryje się bardzo duża gama produktów. Największe „wzięcie” wśród zbieraczy darmowych gadżetów mają artykuły reklamowe. Dokładniej mówiąc są to rzeczy codziennego użytku, raczej niewielkich rozmiarów, z miejscem na nadruk. Odzież reklamowa także cieszy się dużym uznaniem, ponieważ jest to już rzecz bardziej „prestiżowa”, czyli po prostu więcej warta.

Pod pojęciem odzieży rozumiemy głównie t-shirty lub czapeczki ale firmy rozdają czasem np. bluzy. Upominki to trzecia z wiodących grup, pod którą kryją się rzeczy będące dobre na prezent na mikołajki czy inną okazję, czyli kubki, świeczki, ozdoby.

Gadżety reklamowe